Privatumo politika

BENDRA INFORMACIJA

Duomenų tvarkytojas yra UAB Palangos NT.

Šia privatumo politika, nustatome Jūsų duomenų tvarkymo sąlygas, naudojantis šia Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir nepaisant to, kokį įrenginį naršymui naudojate.

Kiekvieną kartą lankydamas interneto svetainę, sutinkate su čia aprašytomis sąlygomis.

Patvirtiname, kad Jūsų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

KOKIĄ INFORMACIJĄ APIE JUS RENKAME?

Tiesiogiai Jūsų pateikiama informacija pildant užklausos formą (jei ji pildoma):

 • Vardas;
 • Elektroninio pašto adresas;
 • Kiti duomenys, kuriuos pateikiate savo žinutėje.

Informacija, kaip naudojate mūsų svetainę

Mes renkame informaciją, kuri atskleidžia svetainės naudojimo ypatumus (įėjimo adresą, lankymosi laiką, naršyklės techninės specifikacijos, įrenginio tipą ir t.t.) arba automatiškai generuojama vizitų statistika.

Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių

Mes galime gauti informacijos apie jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus. Informacijos apie jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per paskyras “Facebook” tinkle.

Kita mūsų renkama informacija

Mes taip pat galime rinkti ir kitą informaciją apie Jus, Jūsų įrenginį ar Jūsų naudojimąsi mūsų svetainės turiniu su Jūsų sutikimu. Jūs galite rinktis nepateikti kai kurios informacijos, tačiau tokiu atveju gali būti neleidžiama naudotis tam tikromis svetainės funkcijomis (pvz išsiųsti užklausos formos).

JŪSŲ INFORMACIJĄ NAUDOJAME ŠIAIS TIKSLAIS

 • susisiekti su jumis dėl konkrečios užklausos, kurią išsiuntėte iš mūsų svetainės kontaktų formos;
 • pateikti jums pasiūlymą dėl nekilnojamojo turto įsigijimo;
 • įvertinti, kaip žmonės naudojasi mūsų svetaine, kad galėtume ją patobulinti;
 • apibendrintos, nuasmenintos svetainės lankomumo statistikos kaupimui;
 • kitais atvejais – tik su Jūsų sutikimu.

Tačiau, Jūs turite teisę nesutikti ar bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis.

JŪSŲ  INFORMACIJĄ ATSKLEIDŽIAME

Įsipareigojame neperduoti Jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

 • jūsų asmens duomenys galėtų būti perduoti kitiems nekilnojamojo turto brokeriams, pasirašiusiems bendradarbiavimo sutartis su Capital.
 • teikiant paslaugas – mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas jūsų užsisakytas paslaugas. Šiems paslaugų tiekėjams mes suteiksime tik tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti;
 • institucijoms, pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytą tvarką.

KĄ DAROME, KAD APSAUGOTUME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Kad apsaugotume informaciją apie Jus, duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

SLAPUKAI

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos.

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Mūsų svetainėje naudojamų slapukų aprašymai

 • Slapukai, kuriuos naudoja „Google Analytics“ kaip stebėjimo įrankis, siekiant patikrinti ir optimizuoti naudotojų elgesį – _ga_#, _ga, rc::c, rc::a, ads/ga-audiences. Galiojimo laikas – nuo 10 min iki 2 m.
 • Slapukas skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas interneto svetainės langas – PHPSESSID. Galiojimo laikas – iki interneto svetainės lango uždarymo.
 • Slapukas naudojamas informacijai apie slapukų politikos sutikimą išsaugojimą – CookieConsent. Galiojimo laikas – 1 m.

Kaip valdyti ir ištrinti slapukus

Kai naudojate naršyklę, įstaigos interneto svetainėje, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite naršyklės žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia Jums atsisakyti slapukų naudojimosi.

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitus interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad nesame atsakingi už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Todėl, jei paspaudę nuorodą iš mūsų interneto svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

SU MUMIS GALITE SUSISIEKTI

Jei dėl šioje privatumo politikoje pateiktos informacijos iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis Kontaktų skiltyje nurodytais rekvizitais.

Scroll to Top